Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Jeniniec - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal użytkowy Jeniniec

Jeniniec,lubuskie

159 000 zł151 m² 1 052,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja! Obiekt usługowo-handlowy w sercu wsi Jeniniec zrealizuj swój biznesowy plan! Szukasz miejsca na rozwinięcie własnej działalności? Marzysz o biznesie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

1 450 000 zł185 m² 7 837,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gotowy do pracy z człowiekiem idealny pod działalność medyczną, terapeutyczną i usługową Są miejsca, które zostały stworzone po to, by służyć ludziom. Ten lokal należy właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł269 m² 4 423,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Polecamy atrakcyjny lokal świetnie nadający się na działalność handlową. Nieruchomość o powierzchni 269m2. Zlokalizowana w miejscowości Sulęcin przy ul Kościuszki w bardzo ruchliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Olimpijska

Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

75 000 zł19 m² 3 947,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż w zabudowie szeregowej | 19 m | ul. Olimpijska | Z kanałem Na sprzedaż zadbany garaż o powierzchni 19 m , zlokalizowany w szeregowej zabudowie przy ul. Olimpijskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł101 m² 5 930,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o pow. 101 m2 położony na poziomie parteru w II kondygnacyjnym budynku mieszkalnym zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim Śródmieście. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny umeblowany Gorzów Wielkopolski

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

749 000 zł145 m² 5 165,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal zlokalizowany jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn, w miejscu dobrze znanym i chętnie odwiedzanym przez mieszkańców. Lokalizacja zapewnia duży przepływ.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Mieszka I

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

399 000 zł64,44 m² 6 191,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal użytkowy w sercu Gorzowa - ul. Mieszka I, 64,44 m2 Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 64,44 m2, zlokalizowany przy wyremontowanej ul. Mieszka I -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

179 000 zł18 m² 9 944,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w ścisłym centrum Gorzowa Wielkopolskiego w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowe, usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam kultowy pub studencki gotowy biznes Z 30-letnią historią! Marzysz o własnym lokalu z duszą i niepowtarzalnym klimatem? Oto niepowtarzalna okazja na sprzedaż legendarny.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy umeblowany Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal użytkowy zlokalizowany jest w Gorzowie Wielkopolskim w Centrum Miasta. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i intensywnie uczęszczanych części miasta, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

177 500 zł17,75 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż Park 111, gorzów Wlkp. Na sprzedaż lokal o powierzchni 17,75 m , położony w centrum handlowym Park 111. Najważniejsze informacje: * parter dobra.