Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Jeniniec – na sprzedaż i na wynajem Jeniniec

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal użytkowy Jeniniec

Jeniniec,lubuskie

159 000 zł151 m² 1 052,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja! Obiekt usługowo-handlowy w sercu wsi Jeniniec zrealizuj swój biznesowy plan! Szukasz miejsca na rozwinięcie własnej działalności? Marzysz o biznesie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy, ul. Witosa

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

612 000 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal usługowo- handlowy- os. Górczyn Do sprzedaży lokal usługowo- handlowy o pow. 72 m2 zlokalizowany na parterze przy ul. Witosa w Gorzowie Wlkp. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²27 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim na Osiedlu Staszica w bardzo dobrze rozwiniętej i lubianej części miasta. Okolica charakteryzuje się dużą dostępnością punktów.

Szczegóły ogłoszenia

34,29 zł/m²35 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy w budynku handlowo-usługowo-biurowym w Centrum. Dwa pomieszczenia z dostępem do prywatnej łazienki. Możliwość rozprowadzenia wody. Cena wynajmu: 1.200zł + vat + ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mała

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

15 zł/m²200 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnia biurowo/usługowa zlokalizowana na pierwszym piętrze wolnostojącego sklepu ogrodniczego zlokalizowanego przy ul. Małej w Gorzowie. Nieruchomość w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

49,70 zł/m²197,20 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajęcia piękny i przestronny lokal usługowy o powierzchni 197 m , położony na parterze budynku w prestiżowej lokalizacji Villa Park, ul. Walczaka w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

776 700 zł86,30 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu użytkowego przeznaczonego na gabinet / gabinety medyczne. Nieruchomość doskonale widoczna z ulicy, duże natężenie ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²500 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Nieruchomość położona przy jednej z głównych dróg dojazdowych i wyjazdowych z Gorzowa Wielkopolskiego, co zapewnia doskonałą ekspozycję oraz świetną dostępność dla.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pocztowa

Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

224 000 zł30 m² 7 466,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowousługowy o powierzchni 30 m, położony w samym sercu Gorzowa Wlkp., przy ul. Pocztowej - w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i z.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy umeblowany, Wyszyńskiego

Śródmieście,Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

36,18 zł/m²51,13 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Oferujemy lokal użytkowy przy ulicy Wyszyńskiego, bardzo dobrze wyeksponowany ze szklanymi drzwiami i oknem o powierzchni użytkowej 51,13 m2. Możliwe wejście do lokalu również od stronu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski(Jeniniec + 14 km)

599 000 zł68,73 m² 8 715,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 69 m , położony w samym centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Jeniniec

Jeniniec,lubuskie

159 000 zł151 m² 1 052,98 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij